Організаційні питання


Загальні передумови для участі


Україна:

Австрія:

Зареєстрований психотерапевт або клінічний та медичний психолог із 150-годинним власним досвідом або лікар із дипломом PSY III ÖÄK, що включає 150-годинний індивідуальний досвід.

Німеччина:

Ліцензія на медичну практику або принаймні три роки психотерапевтичного навчання та державний дозвіл на практику психотерапії. Психолог, психотерапевт. Дитячий та підлітковий психотерапевт. Спеціаліст з психосоматичної медицини та психотерапії.

Швейцарія:

Спеціаліст з психіатрії та психотерапії FMH, або лікар із визнаною подальшою підготовкою з психотерапії, або кантональною ліцензією на психотерапію, або схваленням FSP, SBAP, ASP, хартією психотерапії.


Умови реєстрації


Реєстрація, що зобов’язує

Зацікавлена сторона реєструється (див. реєстрація) і отримує відповідне підтвердження. Реєстрація завершується, коли всі витрати на семінар отримані на наш рахунок не пізніше, ніж за тиждень до початку семінару . Ви отримаєте підтвердження оплати лише після перерахування плати за семінар.
Підтвердження реєстрації та оплати здійснюються в порядку реєстрації лише після перерахування відповідних витрат на семінар.
Прийом здійснюється в порядку онлайн-реєстрацій.

Навчальні програми

Навчальна програма, що стосується Травмафокусу, складається з: базового рівня, середнього рівня, поглибленого рівня, супервізії. Відвідувати семінари можна лише в рамках подальшого навчального курсу (навчальної програми). Можливість наздогнати семінар за іншим навчальним планом ТФ можлива лише за попередньою домовленістю з організатором. [nbsp ]
Фокус болю Curriculum буде розглядатися як окрема програма навчання з 2021 року і складатися з: Основних семінарів стресу і болю, хронічних больових розладів. Ці семінари можна відвідувати лише в рамках подальшого навчального курсу (навчальної програми). Можливість наздогнати семінар за іншим навчальним планом ТФ можлива лише за попередньою домовленістю з організатором. [nbsp ]

Нормативно-правові акти

В Австрії законодавчі положення щодо: зареєстрованого Міністерством охорони здоров’я психотерапевтом, клінічним та медичним психологом та лікарем із дипломом PSY III Австрійської медичної асоціації, див. Умови . Для учасників семінару з Німеччини, Швейцарії України застосовуються відповідні національні, юридичні професійні норми щодо практики психотерапії, див. Також під вимогами.
Передбачається, що кожен учасник семінару має достатній психотерапевтичний професійний досвід. Інститут нейропсихотерапії залишає за собою право вимагати документи для обстеження достатньої кваліфікації в будь-який час.

СЕРТИФІКАТИ з Травмафокусу та Фокусу болю

Відповідна сертифікація Інститутом нейропсихотерапії під керівництвом Томаса Вебера дає право підготовленому кандидатові терапевтичного курсу використовувати позначення терапевта з Травмафокусу : Фокусу травми, Фокусу болі, для дітей та підлітків. Та відповідним позначенням як офіційний метод навчання відповідно.

УМОВИ

Обов‘язкові програмні супервізії (18 годин), написання і захист 25 протоколів. Всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікацїї від Віденського інституту нейропсихотерапії і УСП
Сертифікат психотерапевта з ТФ після закінчення навчання можуть отримати тільки ті, хто має психотерапевтичну освіту в будь якій модальності.

Форма реєстрації
Згода «Про не розголошення»

Контактні особи:
+38 (067) 752 76 40
Марина Маліновська
+38 (099) 065 09 96
Лариса Довлад